Szyldy i tablice reklamowe

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe to nowoczesna, wizualna forma prezentacji marki. Istnieje wiele możliwości ich tworzenia. 

Czym są tablice reklamowe?

Na każdym kroku spotykamy szyldy i tablice reklamowe. Bez wątpienia jest to popularna i czytelna forma reklamy zewnętrznej, która dociera do szerokiego grona odbiorców. Wykonywane są z ocynkowanej blachy, dibondu bądź syntetycznego PCV spienionego. Mają na celu przyciągać potencjalnych klientów oraz przekazać niezbędne informacje na temat naszej oferty. Dana forma reklamy outdoorowej cechuje się tym, że jest stale widoczna i posiada prosty do zapamiętania przekaz.

DermaEffect

Kaseton reklamowy przygotowany dla gabinetu kosmetologicznego z Poznania.

KIND Aparaty słuchowe

Kaseton reklamowy przygotowany dla sieci sklepów z aparaturą słuchową.

Z czego zrobione są tablice reklamowe?

Tablice reklamowe wykonujemy zazwyczaj z PCV, dibondu, plexi i blachy ocynk. Możemy je dostosować do dowolnego rozmiaru. Grafikę jesteśmy w stanie aplikować w formacie specjalnych folii samoprzylepnych z laminatem. Oferujemy najwyższej jakości druk lateksowy. Drugą możliwością jest bezpośredni druk UV na tablicy. Każdy szyld dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce. Dysponujemy własną flotą. Potrzebujesz zamontować swoją reklamę? Możesz na nas liczyć! Zamontujemy ją bezpośrednio do elewacji, często wykorzystujemy przy tym dystanse montażowe, uzyskując elegancki efekt! Jeżeli Twoja tablica ma zostać osadzona na samodzielnym nośniku, poinformuj nas o tym. Produkujemy również stelaże i konstrukcje reklamowe, na której osadzimy Twój szyld!

Cennik liter tablic i szyldów reklamowych?

Produkujemy kasetony reklamowe o wszelkich wymiarach oraz kształtach, dzięki czemu jesteśmy spełnić nawet oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Wykonaliśmy realizacje dla:

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz reklamy? Zainteresowały cię nasze produkty? Napisz do nas. 

Zgoda

3 + 9 =

Telefon

  • 536 960 989
  • 788 504 409

Adres

Biuro:
ul. Planetarna 15/7
62-020 Zalasewo
Produkcja:
ul. Powstańców Wlkp. 6
62-030 Luboń