W XXI wieku rządzi reklama – wie to każdy świadomy przedsiębiorca. Co z tego, że masz wspaniały produkt, usługę lub informację, skoro nie możesz jej sprytnie sprzedać lub obwieścić światu o jej istnieniu? I od tego właśnie jesteśmy my i nasze kasetony reklamowe. 

Kasetony to forma reklamy, która od razu rzuca się w oczy. Mogą być podświetlane, okrągłe, prostokątne, jednostronne, dwustronne… wszystko według Twoich preferencji. Jeśli stawiasz na skuteczność – nie osiągniesz jej bez kasetonów reklamowych.

Kasetony reklamowe – z czym to się je? 

Przejeżdżając drogą, Twoją uwagę często przykuwają wyraziste tablice z napisami np. „Apteka”, „Profesjonalne studio modelowania sylwetki”, „Chcesz kupić, zadzwoń xxx”. Nie da się ukryć, że takie obiekty od razu przyciągają wzrok i skupiasz się na nich chwilę dłużej niż np. na drzewach przy ulicy. Właśnie to są kasetony reklamowe, które zapewnią, że Twoja firma na długo zapadnie w pamięci potencjalnych klientów. 

Kasetony reklamowe wykonywane są w kilku technologiach.

  • Z plexi – jest to twardy front, chętnie wykorzystywany w kasetonach o mniejszych wymiarach np. 300×200 cm. 
  • Z tkaniny winylowej – zwane elastycznym licem. Z ich wykorzystaniem możliwe jest wykonywanie kasetonów wielogabarytowych, bez łączeń.
  • Fronty tłoczone, frezowane, podklejane PMMA – pozwalają na uzyskanie efektu przestrzennego.

Nasze kasetony są gwarancją niezniszczalności – wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, szczególnie na nasłonecznienie i opady deszczu i śniegu. 

Jak wyglądają nasze kasetony reklamowe? 

Trwałość, widoczność i doskonała czytelność druku, nie są przypadkiem. Składa się na nie budowa kasetonu, którego najwyższa jakość jest naszym priorytetem. Praca i pasja to dla nas to samo, a satysfakcja klienta to największy zastrzyk motywacji. W końcu klient nasz Pan.

Jak wyglądają nasze kasetony reklamowe w Poznaniu

Panel składa się 3 kluczowych elementów. Pierwszym z nich są plecy, czyli tylna część reklamy, która mocowana jest do elewacji. Wykonuje się ją zazwyczaj z dibondu lub PCV. To właśnie tam precyzyjnie montujemy nowoczesne soczewkowe moduły ledowe, które pełnią funkcje podświetlające. Kolejnym elementem jest rama, wykonywana z aluminium. Według Twoich preferencji dostosowujemy jej grubość oraz kolor, aby była oryginalna i przykuwała wzrok. Lico to ostatni element. Obiekty poniżej 3 m szerokości najczęściej wyposażamy w lico z plexi. Dla panelu o większych lub niestandardowych wymiarach wykorzystujemy lico napinane lub poliwęglan komorowy. Bardzo efektownym materiałem jest również dibond. Dodatkowo, możemy do Twojej reklamy dodać czujnik zmierzchu lub zegar sterujący. Stawiając na podświetlany produkt, wiesz, że nawet w najciemniejszą noc, każdy zobaczy to, co znajduje się na kasetonie

Kasetony reklamowe Poznań – cel uświęca środki

Wiesz już, że bez odpowiedniego wizerunku, praktycznie nic nie sprzedaje się w dzisiejszych czasach. Tylko zwycięzcy osiągają sukces z pomocą dobrej reklamy. Nasze kasetony reklamowe w Poznaniu pełnią funkcję nie tylko reklamowe, ale też:

  • funkcje informacyjne – poinformowanie o firmie, jej produktach, usługach i instytucjach,
  • funkcje wizerunkowe – aby Twoja firma przyciągała klientów i wyróżniała się na tle konkurencji.

Jeśli potrzebujesz skutecznej reklamy lub informacji, zadzwoń lub napisz do nas, a my przedstawimy Ci kompleksową ofertę i wycenę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każdy z nas ma przecież inne wymagania i potrzeby. Zapraszamy do nas! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *